Hakkımızda

Mavianka Eğitim ve Danışmanlık
Hakkımızda
Hakkımızda

Mavianka Eğitim ve Danışmanlık, 2015 yılında kendilerini hukuk dünyasının içinde bulan ve günümüz müşteri memnuniyet kriterlerinin gerisinde kalan hukuk eğitim sektörünün farkına varan genç girişimciler Yunusemre Erkin ve Erkut Eser tarafından kurulmuştur.

Mavianka Eğitim olarak günümüz iş dünyasının, rekabetçi ve yenilikçi ortamında çalışanlara değer katmayı, kariyerlerini ileri taşımayı arzuluyoruz.

Bu amaçla başladığımız yolculuğumuzda, kısa zamanda, sektör ortalamalarının çok üstünde doluluk oranlarımız ve gene yüksek müşteri memnuniyetimizle farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. 

Mavianka Eğitim olarak, bilginin yüceliğine inanıyor, ve doğru bilgiyi sizinle paylaşmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.


Kurucularımızdan not:

Günümüz iş dünyasının hiç bitmeyen taleplerinin farkındayız. Gün geçmiyor, hatta saatler geçmiyor ki, işimizde yeni bilgiler, yeni uygulamalar, yeni mevzuatlar çıkıyor. İşimizde hedeflediğimiz yerlere gelebilmenin anahtarlarından biri; güncel kalmak. Bizim amacımız da size bu konuda yardımcı olmak. Teknolojinin gelişimi ve internetin sınırsız dünyasına rağmen, hala, “doğru” bilginin ulaşılması zor ve çok değerli olduğunun farkındayız. Bu yüzden sizlere sunduğumuz eğitimlerimizde size değer katmak ve bilgi birikiminizi arttırmak birinci hedefimiz.